REKLAMA

Rada Mediów Narodowych przesłuchuje kolejnych kandydatów na prezesa Polskiego Radia

 • Autor: PAP/AT
 • 01 lutego 2017 10:59
Rada Mediów Narodowych przesłuchuje kolejnych kandydatów na prezesa Polskiego Radia Siedziba Polskiego Radia (fot.wikimedia.org/Mohylek)

• Rada Mediów Narodowych wznowiła przesłuchania finalistów konkursu na prezesa Polskiego Radia.
• Swoje kandydatury przedstawią Marzanna Stychlerz-Kłucińska oraz Tomasz Wybranowski.

Każdy z kandydatów będzie miał ok. godziny na przedstawienie swojej wizji radia publicznego.

We wtorek (31 stycznia) RMN przesłuchała czterech kandydatów: Henryka Cicheckiego, Jacka Sobalę, obecną prezes Polskiego Radia Barbarę Stanisławczyk-Żyłę oraz Mariusza Staniszewskiego.

Podczas przesłuchania wskazywali oni, że Polskie Radio musi wyznaczać standardy, m.in. poprzez poprawienie jakości programów oraz rozwijanie nowych kanałów dotarcia do słuchaczy.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • krzywelusterko 2017-02-01 14:42:21
  Do polityk prawicowy: Przyznaję Ci rację. Decyzje już zapadły. Tym bardziej, że prezesi mają szwagrów, pociotków a także kochanki.
 • polityk prawicowy 2017-02-01 14:33:27
  Do krzywelusterko: Gorszy sort niema prawa głosu, decyzje już zapadły na Nowogrodzkiej.
 • krzywelusterko 2017-02-01 14:28:23
  Pisałem już wiele razy ale Kurski tego nie przyjmuje do wiadomości. Abonament miesięczny za Radio i TVP S.A. winien wynosić 5 a najwyżej 8 złotych, płatnych nawet przy rachunku za prąd a najlepiej bezpośrednio na konto TVP. Wtedy Radio i TVP będą bogatsze od Kościoła do którego, nie wszyscy chodzą a na tacę zwykle dają złotówkę albo dwa. Telewizję zaś, oglądają wszyscy, nawet Ci co twierdzą, że nie mają telewizora. Panie Kurski. Niech Pan większości Polskich Rodzin, nie pozbawia chleba na co najmniej 2 tygodnie abonamentem za prawie 30 złotych. Sobie zaś, wyznacza Pan pensję nawet 52 tysiące złotych. Staropolskie przysłowie uczy, że chytry dwa razy traci.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA