REKLAMA

Radna PiS musi przeprosić posłankę Agnieszkę Pomaską za wpis w internecie

  • Autor: PAP/AT
  • 17 lipca 2017 11:27
Radna PiS musi przeprosić posłankę Agnieszkę Pomaską za wpis w internecie Wpis "Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso" Kołakowskiej pojawił się w maju 2016 r. na jednym z portali społecznościowych jako komentarz do zdjęcia przedstawiającego posłankę Agnieszkę Pomaską (fot.fotolia)

Gdańska radna PiS Anna Kołakowska ma przeprosić posłankę PO Agnieszkę Pomaską za internetowy wpis o niej: "Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso" - orzekł Sąd Okręgowy w Gdańsku. Wyrok nie jest prawomocny.

Sąd zdecydował, że Kołakowska ma też pokryć koszty procesu w kwocie prawie 1350 zł. Radna PiS po ogłoszeniu wyroku powiedziała dziennikarzom, że nie przeprosi Pomaskiej i wniesie apelację.

Wpis "Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso" Kołakowskiej pojawił się w maju 2016 r. na jednym z portali społecznościowych jako komentarz do zdjęcia przedstawiającego posłankę Pomaską, drącą kartkę z treścią projektu uchwały ws. obrony suwerenności Rzeczypospolitej i praw jej obywateli.

Podczas debaty sejmowej Pomaska oceniła, że przygotowany przez PiS tekst jest kompromitujący i Sejm nie może go przyjąć. "Mam nadzieję, że ta uchwała skończy w ten sposób" - powiedziała, drąc kartkę.

Czytaj też: Radna skarży na Rzecznika Praw Obywatelskich: Znieważył Naród Polski

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • kartkopisarz 2017-07-17 14:50:56
    Pomaska nie godna jest bycia posłem. Przez ostatnie dzieje Polski, było parę "polityków", którzy publicznie i do tego demonstracyjnie z wrogim zamiarem wymachiwali ważnymi dokumentami a nawet niszczyli je. Działając w ten sposób, wyrabiali o sobie negatywne opinie i obrażali uczciwych Polaków a jak Pomaska, także cały Sejm. Potem odchodzili w nicość.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA