REKLAMA

Radosław Kwiecień w zarządzie BGK

  • wnp.pl
  • Autor: wnp.pl/AT
  • 16 grudnia 2016 08:43
Radosław Kwiecień w zarządzie BGK Beata Szydło podpisała nominację Radosława Kwietnia na stanowisko członka zarządu BGK (fot.PTWP)

• Premier Beata Szydło podpisała nominację Radosława Kwietnia na stanowisko członka zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego.
• Tym samym dobiegł końca proces powoływania pełnego, 6-osobowego składu Zarządu BGK.

Kilka dni temu premier Szydło nominowała na stanowisko prezesa BGK Beatę Daszyńską-Muzyczkę.

Radosław Kwiecień jest absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów podyplomowych w zakresie controllingu, inwestycji kapitałowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, przygotowania i zarządzania projektami partnerstwa publiczno-prywatnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także studiów menadżerskich na Akademii Leona Koźmińskiego.

Od marca 2001 r. pracował na stanowiskach menadżerskich w różnych obszarach w Banku Gospodarki Żywnościowej SA w Warszawie (obecnie BGŻ BNP Paribas SA). W latach 2012 – 2016 odpowiadał w BGŻ BNP Paribas SA za obszar operacji banku, pełniąc funkcję dyrektora departamentu operacji krajowych. W tym czasie był również członkiem komitetu zarządzania ryzykiem operacyjnym i ciągłości działania banku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA