REKLAMA

Rafał Bochenek: Będziemy konsekwentnie upierali się przy naszych rozwiązaniach

  • Autor: PAP/AT
  • 13 czerwca 2017 09:15
Rafał Bochenek: Będziemy konsekwentnie upierali się przy naszych rozwiązaniach Rekonstrukcja rządu? - Nie widzimy potrzeby, aby dokonywać jakichkolwiek zmian personalnych - powiedział rzecznik rządu (Rafał Bochenek, fot.KPRM/flickr.com/domena publiczna)

Informacje o zmianach personalnych w rządzie to spekulacje medialne. Rząd będzie konsekwentnie realizował swój program - powiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Bochenek pytany we wtorek w TVP Info o ewentualną rekonstrukcję rządu oświadczył, że informacje o zmianach personalnych w rządzie to spekulacje medialne.

"Nie widzimy potrzeby, aby dokonywać jakichkolwiek zmian personalnych w gabinecie pani premier Beaty Szydło" - powiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek. Zapowiedział, że rząd będzie konsekwentnie realizował swój program.

"O tej rekonstrukcji od samego początku pojawiają się różne spekulacje medialne, non stop ktoś podaje, że z pewnego źródła wie, że taka rekonstrukcja nastąpi, czy dotycząca pani premier, czy poszczególnych ministrów" - mówił. Podkreślił, że premier Beata Szydło wielokrotnie mówiła o tym, że "o rekonstrukcji się nie mówi, ale się ją przeprowadza".

"W tym momencie pracujemy wszyscy, są sukcesy, są konkretne efekty działań rządu, (...) nie widzimy potrzeby, aby dokonywać jakichkolwiek zmian personalnych w gabinecie pani premier" - dodał rzecznik rządu.

Czytaj też: Mateusz Morawiecki powinien zastąpić Beatę Szydło?

Bochenek odniósł się także do oczekiwań opozycji, w tym PO, by dokonać zmian w gabinecie premiera.

"Platforma Obywatelska cały czas nas krytykuje i cały czas podważa wszelkie działania, które robimy, nawet te dobre reformy, te dobre zmiany, które wprowadzamy są oczywiście krytykowane" - stwierdził rzecznik rządu. "Nawet z powodu programu Rodzina 500 plus najchętniej pewnie odwołaliby minister (rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietę) Rafalską, bo przecież oni cały czas ten program krytykują i uważają, że ten program jest nieskuteczny" - dodał.

"My konsekwentnie będziemy realizowali nasz program i konsekwentnie będziemy upierali się przy naszych rozwiązaniach" - podsumował Bochenek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA