REKLAMA

Rekonstrukcja rządu: Beata Szydło pozostanie na stanowisku wicepremiera

  • Autor: PAP/AT
  • 09 stycznia 2018 10:42
Rekonstrukcja rządu: Beata Szydło pozostanie na stanowisku wicepremiera Beata Szydło kandydatem Polski na komisarza w KE? (Beata Szydło, fot.premier.gov.pl)

Była premier Beata Szydło zdementowała doniesienia jakoby po zmianach w rządzie miała zająć stanowisko pełnomocnika do spraw wyborów samorządowych.

Radio Zet we wtorek (9 stycznia) rano podało informacje o pozostaniu w rządzie b. premier Beaty Szydło "w randze wicepremiera". Według doniesień radia Szydło miałaby zostać także "pełnomocnikiem do spraw wyborów samorządowych".

Czytaj też: To ostatnie zmiany w rządzie PiS

Informację zdementowała na Twitterze Beata Szydło‏. "Prostuję, żeby nie było niepotrzebnego zamieszania - pozostaję wicepremierem, a nie pełnomocnikiem do spraw wyborów samorządowych" - napisała przewodnicząca Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beata Szydło.

Była premier Beata Szydło i nowy premier Mateusz Morawiecki (fot.premier.gov.pl)

We wtorek, o godz. 12 - jak poinformowała prezydencka kancelaria - prezydent Andrzej Duda na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego dokona zmian w składzie Rady Ministrów.

Według informacji podanych przez marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego "planowana rekonstrukcja rządu obejmie wymianę więcej niż 5, mniej niż 10 ministrów".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA