REKLAMA

Rekonstrukcja rządu? Premier: Każdy minister musi być przygotowany

  • Autor: AT
  • 21 września 2017 11:34
Rekonstrukcja rządu? Premier: Każdy minister musi być przygotowany Rekonstrukcję się robi, a nie się o niej mówi- powiedziała premier (Beata Szydło, fot.premier.gov.pl)

Każdy minister musi być w każdej chwili przygotowany do zmiany - powiedziała premier Beata Szydło pytana o zmiany w rządzie.

- Jak zwykle każdy miesiąc zaczynamy wyjaśnieniem ws. rekonstrukcji rządu - powiedziała premier Beata Szydło podczas konferencji prasowej pytana o zmiany ministrów.

Zaznaczyła, że każdy musi być przygotowany.

- Każdy minister musi być przygotowany na to, że w każdej chwili może być odwołany i mogą nastąpić zmiany - powiedziała.

- Przypomnę jednak, że rekonstrukcję się robi, a nie się o niej mówi - zaznaczyła.

- Jeśli zmiany będą, to zostaniecie państwo o tym poinformowani - dodała.

Przypomnijmy, że prezes Jarosław Kaczyński podczas lipcowego Kongresu PiS w Przysusze zapowiedział, że w listopadzie, na półmetku rządów PiS dojdzie do przeglądu pracy poszczególnych resortów jak i całego rządu. 

- Wtedy będą podejmowane decyzje również personalne. Jeżeli dojdzie do jakichś zmian w poszczególnych resortach, to sądzę, że w okolicach półmetka kadencji - mówił we wtorek (19 września) wicemarszałek Senatu Adam Bielan (PiS).

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA