REKLAMA

Robert Biedroń: Ubolewam, że lewica nie uzyskała dobrego wyniku

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 27 października 2015 13:49
Robert Biedroń: Ubolewam, że lewica nie uzyskała dobrego wyniku "Być może ci, którzy przewodniczyli lewicy wcześniej, powinni mieć więcej refleksji nad swoim przywództwem" fot. Igor Nizio/ UM

Na wczorajszej, cotygodniowej konferencji prasowej, Robert Biedroń pogratulował zwycięskiemu ugrupowaniu politycznemu. Zaznaczył, że jako samorządowiec, liczy na dobrą współpracę z nowymi władzami.

Robert Biedroń, oceniając wybory parlamentarne, powiedział, że były one jednymi z najciekawszych w ciągu ostatnich lat. Pogratulował zwycięskiemu ugrupowaniu i zaznaczył, że liczy na dobrą współpracę.

– Z dużą nadzieją patrzę na nowy rząd, który się uformuje. Chciałbym złożyć gratulacje zwycięzcom. One się należą ugrupowaniu, które zwyciężyło. Z dużą nadzieją patrzę na rządy Prawa i Sprawiedliwości, mając nadzieję, że znajdziemy nić porozumienia w rozwiązywaniu najważniejszych problemów samorządów. My jako samorządowcy będziemy oczekiwać, że rząd będzie naszym partnerem. Oczekujemy bliskiej współpracy. Bardzo się cieszę, że będziemy mieli nową władzę, z którą będziemy mogli rozpocząć nową współpracę – mówił na konferencji prasowej prezydent Słupska.

Dodał także, że ubolewa nad wynikiem lewicy, z którą jest związany. – Jak wiadomo, jestem związany z lewicą. Ubolewam, że lewica nie uzyskała dobrego wyniku. Ale to też jest nadzieja na to, że nastąpią jakieś przegrupowania. Być może ci, którzy przewodniczyli lewicy wcześniej, powinni mieć więcej refleksji nad swoim przywództwem. Być może potrzebujemy więcej wiarygodności w naszym działaniu, jeszcze większego zbliżenia się do mieszkańców naszego kraju, większego dialogu – twierdzi Robert Biedroń. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.



REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA