REKLAMA

Robert Tyszkiewicz p.o. sekretarza generalnego PO

 • Autor: PAP/AH
 • 19 kwietnia 2018 12:36
Robert Tyszkiewicz p.o. sekretarza generalnego PO Obowiązki sekretarza generalnego PO będzie wykonywał poseł Robert Tyszkiewicz. (Fot. Facebook)

Obowiązki sekretarza generalnego PO będzie wykonywał poseł Robert Tyszkiewicz, z kolei obowiązki szefa regionu zachodniopomorskiego Platformy będzie wykonywał poseł Arkadiusz Marchewka.

O nominacjach poinformował po czwartkowym (19.04) posiedzeniu Zarządu Krajowego Platformy rzecznik partii Jan Grabiec.

Zarząd PO podjął takie decyzje w związku z tym, że obecny sekretarz generalny i szef zachodniopomorskiej PO Stanisław Gawłowski, został w ubiegłym tygodniu zatrzymany przez CBA, prokuratura postawiła mu zarzuty i od niedzieli przebywa on w szczecińskim areszcie.

Grabiec poinformował, że Tyszkiewicz został w czwartek (19.04) wybrany przez zarząd krajowy na zastępcę sekretarza generalnego i powierzono mu wykonywanie obowiązków sekretarza do czasu, aż Gawłowski będzie je mógł ponownie pełnić.

Z kolei poseł Marchewka, który jest sekretarzem zachodniopomorskiego regionu PO, będzie zastępował Gawłowskiego w wykonywaniu obowiązków szefa regionalnej Platformy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (2 komentarzy)

 • hucpa? 2018-04-20 10:09:05
  Do Zygmunt: nie! to raczej przypadkowo albo i nie, DOBRA ROBOTA?!
 • Zygmunt 2018-04-19 15:42:53
  Ten, który spieprzył kampanię prezydencką Komorowskiego i dzięki nieudolności którego Duda z PiSem rozpieprzają Polskę teraz „awansował” i rozpieprzy resztki PO. Prezes znów triumfuje !!! ZGROZA !!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA