REKLAMA

Robert Winnicki nie jest już członkiem prezydium klubu Kukiz’15

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 15 lutego 2016 19:51
Robert Winnicki nie jest już członkiem prezydium klubu Kukiz’15 Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki nie jest już członkiem prezydium klubu Kukiz’15 (fot. facebook.com/Robert Winnicki)

Prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki nie jest już członkiem prezydium klubu Kukiz’15. Te informacje potwierdził na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Poseł Robert Winnicki został jednogłośnie odwołany z prezydium klubu Kukiz’15, a na jego miejsce, również jednogłośnie, wybrano Tomasza Rzymkowskiego. Winnicki nie był obecny podczas głosowania.

Te informacje potwierdził na swoim profilu w mediach społecznościowych.

"Prawdziwą jest informacja, że, pod moją nieobecność, decyzją władz klubu Kukiz'15 i przy współpracy posłów z mojego środowiska, zostałem usunięty w czwartek z prezydium klubu" - informuje Winnicki.

Jako przyczynę podaje różnice w podejściu do niektórych spraw. Zapewnia jednocześnie, że nie będzie to miało wpływu na jego pracę poselską".

fot. facebook.com

W mediach pojawiły się informacje, że Winnicki może stracić swoją pozycję również w organizacji narodowców. Podawano nawet nazwiska osób, które miałyby go zastąpić. Wśród kandydatów pojawili się Tomasz Rzymkowski, Sylwester Chruszcz lub właściciel browaru „Ciechan” Marek Jakubiak.

Także i te informacje poseł Kukiz'15 skomentował na Facebooku:

"Jeśli chodzi o spekulacje, jakobym miał opuszczać funkcję prezesa Ruchu Narodowego - zdecydowanie je dementuję. Nie mam takich planów a Zarząd Główny Ruchu Narodowego udzielił mi w ostatnich dniach zdecydowanego wsparcia w prowadzonej pracy parlamentarnej i politycznej" - pisał.

1.jpg

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA