REKLAMA

Rozwiązanie dolnośląskich struktur PO zemstą Schetyny na Protasiewiczu?

  • www.portalsamorzadowy.pl
  • Autor: Portalsamorzadowy.pl/JS
  • 06 kwietnia 2016 15:51
Rozwiązanie dolnośląskich struktur PO zemstą Schetyny na Protasiewiczu? Jarosław Obremski twierdzi, że Grzegorz Schetyna jest osobą bardzo emocjonalną (fot. facebook/Jarosław Obremski)

Przewodniczący PO jest osobą bardzo emocjonalną, a nie typem chłodnego polityka, a to raczej źle wróży Platformie i jemu samemu - twierdzi senator Jarosław Obremski, komentując aktualną sytuację w sejmiku województwa dolnośląskiego.

Jarosław Obremski, niezależny senator, a w przeszłości wieloletni wiceprezydent Wrocławia i współpracownik Rafała Dutkiewicza, skomentował ostatnie wydarzenia w sejmiku dolnośląskim. Platforma Obywatelska straciła władzę i wicemarszałka, a w efekcie znalazła się w opozycji. 

-  Jestem zaskoczony, tym, co się wydarzyło, bo sądziłem, że gdy Grzegorz Schetyna decydował się na taki ruch (rozwiązanie dolnośląskich struktur PO – przyp. red.), to wszystko sobie wcześniej dokładnie poukładał - twierdzi Obremski.

Jak mówi, Grzegorz Schetyna dał się ponieść emocjom, a działania szefa PO na Dolnym Śląsku były zemstą na Jacku Protasiewiczu.

- To pokazuje, że przewodniczący PO jest osobą bardzo emocjonalną, a nie typem chłodnego polityka, a to raczej źle wróży Platformie i jemu samemu. Porażka na Dolnym Śląsku może bowiem spowodować, że w Warszawie pojawią się tendencje do kontestowania przywództwa Schetyny. Decydując się na taki ruch szef partii chciał się zemścić na Jacku Protasiewiczu, którego jedyną przewiną było to, że kiedyś pokonał Schetynę w demokratycznych wyborach. W tym kontekście fakt, że ludzie Schetyny pojawiają się na marszach KOD zakrawa na zabawny oksymoron - uważa senator Jarosław Obremski.

Czytaj cały artykuł tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA