REKLAMA

Ryszard Czarnecki wiceszefem Asia Europe Political Forum

  • Autor: PAP/MN
  • 09 lipca 2017 15:01
Ryszard Czarnecki wiceszefem Asia Europe Political Forum Ryszard Czarnecki o wyborze na wiceprzewodniczącego AEPF poinformował na Twitterze. (fot. youtube)

Ryszard Czarnecki, europoseł PiS i wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, został wybrany na wiceprzewodniczącego azjatycko-europejskiego forum politycznego AEPF.

"Właśnie w Seulu zostałem wybrany na 2-letnią kadencję wiceprzewodniczącym Asia Europe Political Forum" - napisał w niedzielę (9 lipca) na Twitterze Czarnecki. "Izolacja Polski postępuje!" - dodał ironicznie.

Z zamieszczonych przez niego informacji wynika, że we władzach tej organizacji, która grupuje azjatyckie i europejskie partie polityczne, Polak znalazł się po raz pierwszy.

Wraz z Czarneckim, wiceszefami AEPF zostali: przedstawiciel największej frakcji w Parlamencie Europejskim Europejskiej Partii Ludowej z Austrii, Niemka i Koreanka.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Prezes Pijackiej Ławeczki 2017-07-10 14:02:01
    Tego rodzaju komisji są dziesiątki jeżeli nie setki. Zostanie wiceprzewodniczącym jednej z nich jest takim samym sukcesem jak zostanie pasażerem autobusu. Nie każdy nim jest ale chwalić się nie za bardzo jest czym.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA