REKLAMA

Ryszard Petru będzie walczył o stanowisko szefa Nowoczesnej

 • Autor: PAP/AT
 • 30 sierpnia 2017 11:16
Ryszard Petru będzie walczył o stanowisko szefa Nowoczesnej Ryszard Petru jest szefem Nowoczesnej od 2015 r. (fot.Nowoczesna/twitter.com)

Lider Nowoczesnej Ryszard Petru zapowiedział, że będzie ubiegał się o fotel przewodniczącego partii podczas konwencji ugrupowania, która odbędzie się w listopadzie.

"Pod koniec listopada odbędzie się wyborcza konwencja .N. Będe startował ma przewodniczącego - oczekując bardzo silnego mandatu" - napisał na Twitterze Petru.

We wtorek (29 sierpnia) poseł Nowoczesnej Zbigniew Gryglas pytany o planowane zmiany w partii powiedział, że od dłuższego czasu Nowoczesna zastanawia się nad zmianą nazwy. "Ale ta zmiana prawdopodobnie będzie polegała na tym, że z nazwy partii zostanie usunięte nazwisko Ryszarda Petru" - podkreślił.

Później Gryglas zamieścił tweet wyjaśniający te słowa: "Do ew. zmiany nazwy N. To sam @RyszardPetru zaproponował zmianę nazwy N. Nie ma decyzji! Nikt nie kwestionuje przywództwa @RyszardPetru" - napisał.

Petru jest szefem Nowoczesnej od 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • dopasibrzuszektak 2017-08-30 12:13:38
  Do Tak!: Myszka agresorka ? Za cienka. Pogubi się i utopi w swoim nietrafionym cynizmie, jak mucha w rosole.
 • Tak! 2017-08-30 12:01:54
  Do pasibrzuszek: Ja tam widzę Kamilę na stanowisku szefa N. Nikt tak nie potrafi pokazać nowej komunie ich zakłamania, cynizmu, łamania prawa, pazerności i siermiężności.
 • pasibrzuszek 2017-08-30 11:52:06
  Do listopada, to mało kto będzie pamiętać, kto to był Rysio Petru-Majorka i "nowoczesna" zadyma wśród wypasionych bogaczy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA