REKLAMA

Ryszard Petru chce spotkania z ministrem Morawieckim

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 01 lutego 2016 22:40
Ryszard Petru chce spotkania z ministrem Morawieckim Petru w oficjalnym piśmie zwraca się do Morawieckiego z prośbą o spotkanie, podczas którego mogliby „omówić kilka propozycji, promujących inwestycja prorozwojowe” (fot. twitter/Nowoczesna)

Lider Nowoczesnej chce spotkać się z ministrem rozwoju Mateuszem Morawieckim. Chciałby porozmawiać m.in. o pomysłach, promujących inwestycje prorozwojowe.

 „Zgodnie z deklaracją złożoną w debacie po expose pani premier Beaty Szydło, Nowoczesna chce być opozycją konstruktywną i poszukiwać rozwiązań dobrych dla Polski, ponad podziałami. W szczególności jestem przekonany, że w kwestii poszerzania swobód gospodarczych, będziemy w stanie znaleźć wspólny język” – piesze Ryszard Petru do wicepremiera i ministra rozwoju Mateusza Morawieckiego.

W oficjalnym piśmie zwraca się z prośbą o spotkanie, podczas którego mogliby „omówić kilka propozycji, promujących inwestycja prorozwojowe”.

„Będziemy proponować m.in. podniesienie jednorazowej kwoty amortyzacji do 15 tys. złotych oraz o ustalenie podatki CIT dla małych i średnich przedsiębiorców na poziomie 15 proc.” – pisze Petru.

I dodaje: „Jestem przekonany, że rozwiązania te są zgodne z Pana podejściem do gospodarki. Zanim więc złożymy odpowiednią ustawę w Sejmie proponuje spotkanie, tak aby poszukać rozwiązań, które następnie mogłyby znaleźć się w Parlamencie”.

fot. twitter.com

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • GNB 2016-02-02 18:45:07
    Nie mam zaufania do ludzi o naturze Judasza, Zaprzańca . Pustakowi rura zmiękła bo kod stał się pośmiewiskiem . Szuka kontaktu do robienia szumu medialnego.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA