REKLAMA

Ryszard Terlecki: W styczniu poznamy skład rządu

  • Autor: PAP/JS
  • 12 grudnia 2017 19:35
Ryszard Terlecki: W styczniu poznamy skład rządu "W połowie kadencji PiS mówi Polakom, nie zawiedliśmy i nie zawiedziemy" - zapowiedział Terlecki. (Ryszard Terlecki, fot.ryszardterlecki.pl)

W styczniu poznamy skład rządu, który nowy premier Mateusz Morawiecki dobierze pod wykonywanie konkretnych zadań - zapowiedział w debacie nad expose premiera szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Dodał zarazem, że "w tym rządzie w roli wicepremiera pozostanie Beata Szydło, odpowiedzialna za politykę społeczną". Beata Szydło bowiem "sprawdziła się jako premier" - podkreślił wicemarszałek Sejmu.

"Rząd premiera Mateusza Morawieckiego nie tylko będzie rządem kontynuacji, ale gospodarczego przyspieszenia" - podkreślił Terlecki.

"Mateusz Morawiecki obiecuje bezpieczeństwo rodzin i tańsze mieszkania, to już nie jest rząd Platformy Obywatelskiej i PSL, który mówił, że nic się nie da zrobić, uchylał się od odpowiedzialności i decyzji, za to pozwalał na okradanie polskiego państwa" - zaznaczył polityk.

Nowy premier Mateusz Morawiecki, jak mówił, podejmie się też odparcia "ataków na Polskę ze strony niektórych polityków i instytucji UE". "Wbrew sprzedawczykom z Parlamentu Europejskiego jest to możliwe" - przekonywał.

"Wbrew oszczerstwom wrogów Polski nasz kraj rozwija się i bogaci. Wbrew atakom politycznych lumpów Polska jest bezpieczna i bezpieczni są jej obywatele" - mówił Terlecki.

"Wbrew kłamcom i donosicielom niechętni nam politycy w Europie muszą pogodzić się z wyborem, który dokonali Polacy" - oświadczył szef klubu PiS.

"W połowie kadencji PiS mówi Polakom, nie zawiedliśmy i nie zawiedziemy" - zapowiedział Terlecki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA