REKLAMA

Rzeczniczka PiS: Szef chadeków nie ma pojęcia, co Tusk robił w Polsce

  • Autor: PAP/JS
  • 05 października 2016 17:45
Rzeczniczka PiS: Szef chadeków nie ma pojęcia, co Tusk robił w Polsce Beata Mazurek (PiS) (fot. facebook)

Szef Europejskiej Partii Ludowej w Parlamencie Europejskim Manfred Weber nie ma pojęcia, co robił premier Donald Tusk w Polsce; taktowniej byłoby, gdyby nie oskarżał i nie ingerował w wewnętrzne sprawy Polski - powiedziała w środę PAP rzeczniczka klubu PiS Beata Mazurek.

Weber oskarżył w środę Jarosława Kaczyńskiego o brak patriotyzmu w związku z tym, że prezes PiS powiedział, iż wyobraża sobie, że polski rząd nie poprze Donalda Tuska na drugą kadencję w Radzie Europejskiej.

Do tej wypowiedzi odniosła się Beata Mazurek (PiS).

- Manfred Weber nie ma pojęcia, co robił premier Donald Tusk w Polsce. A jakim był patriotą, wiemy. Dziwne, że pan Weber o brak patriotyzmu nie oskarżał tych eurodeputowanych PO, którzy nie popierali kandydatury Ryszarda Czarneckiego na funkcję wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego, ani Janusza Wojciechowskiego do Trybunału Obrachunkowego - powiedziała.

- W związku z tym lepiej i taktowniej byłoby, gdyby nie oskarżał i nie ingerował w wewnętrzne sprawy Polski - dodała.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA