REKLAMA

Rzecznik prasowy Ministerstwa Sportu i Turystyki rezygnuje ze stanowiska. Przez Twitter

  • Autor: JS/ZBW
  • 02 lutego 2016 09:45
Rzecznik prasowy Ministerstwa Sportu i Turystyki rezygnuje ze stanowiska. Przez Twitter Bartosz Zbroja funkcję rzecznika resortu sportu i turystyki pełnił od 5 stycznia 2016 roku (fot. twitter/Bartosz Zbroja)

Bartosz Zbroja zrezygnował ze stanowiska rzecznika prasowego Ministerstwa Sportu i Turystyki. Poinformował o tym na Twitterze.

W poniedziałkowy wieczór odbyła się gala Człowieka Roku "Wprost". Tytułem tym w edycji 2015 nagrodzony został Jarosław Kaczyński. Podczas uroczystości przemawiał nie tylko sam wyróżniony, ale m.in. naczelny "Wprost" Tomasz Wróblewski, Jarosław Gowin, Matthew Tyrmand czy Michał Lisiecki - właściciel tygodnika.

Wielu obserwatorów zwracało na Twitterze uwagę na bardzo podniosły i pochlebny wobec laureata ton wielu przemówień, który wśród niektórych twitterowiczów wzbudził sporą wesołość, wśród innych został ostro skrytykowany.

Jeden z użytkowników serwisu posunął się nawet do publikacji sondy, w której nie przebierając w słowach pytał o to, kto w pochlebstwach zabrnął najdalej. Dokładnie umieścił na swoim profilu sondę,w której pytał, która z redakcji przyznających ostatnio tytułu "Człowieka Roku" Jarosławowi Kaczyńskiemu i Andrzejowi Dudzie „najlepiej nawilżyła”.

 

fot. twitter.com

Taka, niezbyt elegancka, sonda przeszła by pewnie niezauważona, gdyby nie fakt, że najwyraźniej jej autorem jest Bartosz Zbroja - aktualny rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki. To na jego koncie pojawił się taki wpis. Zaskakujący sonda na koncie rzecznika wzbudziła na Twitterze mieszaninę zdziwienia i wesołości. Wiele osób nie dowierzało, że to autentyczny wpis.

Po tym wpisie rzecznikowi nie pozostało nic innego poza rezygnacją. Rezygnację Zbroja ogłosił na Twitterze.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA