REKLAMA

Rzecznik prasowy PiS: Doniesienia o beatyfikacji L. Kaczyńskiego to oszczerstwa

  • Autor: PAP
  • 20 czerwca 2016 20:06
Rzecznik prasowy PiS: Doniesienia o beatyfikacji L. Kaczyńskiego to oszczerstwa Beata Mazurek, rzecznik PiS (fot.:pis.org.pl)

- Ani dziś ani w przeszłości nikt nie podejmował wskazanych działań, nie ma też jakichkolwiek planów podejmowania ich w przyszłości - tak rzecznik prasowy Klubu Parlamentarnego PiS komentuje doniesienia na temat rzekomego sondowania możliwości rozpoczęcia procesu beatyfikacyjnego śp. Lecha Kaczyńskiego.

Rzecznik PiS nazwał publikacje prasowe oraz wypowiedzi polityków opozycji na temat rzekomych działań podejmowanych w celu sondowania możliwości rozpoczęcia procesu beatyfikacyjnego prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego nieprawdziwymi i oszczerczymi.

- Oświadczam, że ani dziś ani w przeszłości nikt nie podejmował wyżej wskazanych działań, nie ma też jakichkolwiek planów podejmowania ich w przyszłości. Insynuacje na ich temat są, jak wszystko na to wskazuje, już nie pierwszy raz rozpowszechniane przez osoby wrogo nastawione do wszystkiego, co wiąże się z pamięcią śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego - czytamy w komunikacie klubu PiS.

Zdaniem rzecznika, oczywistym jest, że dziś ich celem jest skompromitowanie planów budowy pomnika Ofiar Katastrofy Smoleńskiej i pomnika śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. 

- Zaangażowanie niektórych mediów w kampanię, traktujemy jako świadome wprowadzenie opinii publicznej w błąd - dodaje rzecznik.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA