REKLAMA

Sasin: Donald Tusk przyłączył się do chóru, który atakuje Polskę

 • Autor: AT/PAP
 • 02 lutego 2018 10:45
Sasin: Donald Tusk przyłączył się do chóru, który atakuje Polskę Donald Tusk powinien bronić swojego państwa - powiedział Jacek Sasin (Donald Tusk, fot.facebook.com/europeancouncilpresident)

Donald Tusk, jako szef Rady Europejskiej, powinien bronić swojego narodu, bronić swojego państwa, który to naród i państwo są fałszywie oskarżani. Niestety doczekaliśmy się zupełnie czegoś innego - tak szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin odniósł się do wpisu szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska na Twitterze.

Sasin odniósł się do czwartkowego (1 luty) wpisu Donalda Tuska na Twitterze.

- Kto rozpowszechnia kłamliwe sformułowanie o "polskich obozach", szkodzi dobremu imieniu i interesom Polski. Autorzy ustawy wypromowali to podłe oszczerstwo na cały świat, skutecznie jak nikt dotąd. A więc, zgodnie z ustawą... - napisał Tusk.

Zdaniem Sasina Donald Tusk, jako szef Rady Europejskiej, powinien "zabrać głos i bronić swojego narodu, bronić swojego państwa, który to naród i państwo są fałszywie oskarżani".

Jacek Sasin odniósł się do wpisu szefa Rady Europejskiej Donalda Tuska na Twitterze (Jacek Sasin, fot.jsasin.pl)

- Niestety doczekaliśmy się zupełnie czegoś innego, czyli przyłączenia się do tego chóru, który dzisiaj Polskę atakuje - ocenił.

Czytaj też: Premier skomentował wpis Donalda Tuska: To nieprawdziwe spojrzenie na rzeczywistość

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • PreczZPO 2018-02-02 18:08:47
  Do :-): Naucz się polskiego, ale zgodzę się Tusk to prawdziwy NIEMIECKI patriota. Specjalnie dla ciebie tłumaczenie: Tusk ist ein echter deutscher Patriot
 • :-) 2018-02-02 14:05:31
  Do gienek1356: Tusk to prawdziwy patrita który wie co dobre dla Polski. Za jego rządów mieliśmy mnóstwo przyjaciół i przyznano Polsce setki miliardów dotacji z EU. Teraz przyjaciół nie mamy a za łamanie zasad demokracji i bezsensowne skakanie do oczu, UE ogranicza Polsce fundusze. Pos rządami PIS idziemy w kierunku Białorusi, ewentualnie Korei Północnej.
 • gienek1356 2018-02-02 13:45:49
  tusk to zdraica foksdoicz marnie skonczy za zdade
 • :-) 2018-02-02 13:18:36
  Śmieszy mnie do rozpuku to że PIS uważa że Polska to oni. Zachowują się jak Król Słońce. Atakowanie PIS, nie jest równoznaczne z atakiem na Polskę, wręcz przeciwnie. Każdy kto rozumie politykę i leży mu na sercu dobro Ojczyzny powinien szkodników atakować.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA