REKLAMA

Sasin: Próba wykorzystania PE do promocji manifestacji 13 grudnia - oburzająca

  • Autor: PAP/JS
  • 09 grudnia 2016 14:38
Sasin: Próba wykorzystania PE do promocji manifestacji 13 grudnia - oburzająca Jacek Sasin (fot. facebook/Jacek Sasin)

Próba wykorzystania PE do promowania manifestacji opozycji zapowiadanych na 13 grudnia to coś oburzającego; wzywamy lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru do tego, żeby się stanowczo od takich działań odciął - powiedział poseł PiS Jacek Sasin.

Jak dodał, debata dotycząca "rzekomego zagrożenia demokracji w Polsce" odbędzie się 13 grudnia z inicjatywy szefa Nowoczesnej Ryszarda Petru i tej partii.

"Musi oburzać fakt kontynuowania polityki wynoszenia polskich sporów na arenę międzynarodową, angażowania instytucji europejskich, w tym PE, do walki politycznej w Polsce, próba zaszkodzenia dobremu imieniu Polski w ten sposób. Ale szczególnie musi oburzać fakt, że debata ma się odbyć 13 grudnia" - zaznaczył Sasin.

Podkreślił, że jest próba połączenia debaty w PE z masowymi manifestacjami w Polsce. "Wzywamy Ryszarda Petru, wzywamy jego partię, by tak szczególną datę w dziejach Polski uszanować, by nie podejmować działań, które szkodzą Polsce" - mówił Sasin.

"Próba wykorzystania PE do promowania manifestacji opozycji zapowiadanych na 13 grudnia to coś oburzającego. Wzywamy Ryszarda Petru do tego, żeby się stanowczo od takich działań odciął" - dodał poseł PO.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Antoni 2016-12-09 14:57:43
    Panie Sasin co z tymi 20.000 zł.
  • Koń polski 2016-12-09 14:44:28
    Działania Petru szkodzą tylko PISuarowi. PIS to nie Polska podobnie jak świnia nie jest stajnią.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA