REKLAMA

Schetyna: Decyzja ws udziału we wtorkowym spotkaniu - na zarządzie PO

  • Autor: PAP/JS
  • 09 stycznia 2017 20:28
Schetyna: Decyzja ws udziału we wtorkowym spotkaniu - na zarządzie PO Dopytywany, czy decyzja o tym, czy pojawi się na spotkaniu o godz.14. zapadnie na posiedzeniu zarządu PO, Schetyna odpowiedział: "Tak jest". (fot. PO/twitter)

• Zarząd krajowy PO, który zbierze się we wtorek (10 stycznia) o godz.10.30. będzie decydować o następnych krokach - powiedział wieczorem szef PO Grzegorz Schetyna.
• Wtedy też zapadnie decyzja, czy weźmie on udział w spotkaniu liderów ugrupowań sejmowych o godz.14.

Schetyna nie wziął udziału w zainicjowanym przez marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, poniedziałkowym spotkaniu liderów ugrupowań parlamentarnych ws. wyjścia z obecnego kryzysu politycznego. Rozmowy mają być kontynuowane we wtorek, a marszałek Karczewski ponownie zaprosił na nie szefa PO.

Pytany w TVN24, czy weźmie udział we wtorkowym spotkaniu Schetyna odpowiedział: "Jutro mamy zarząd o 10.30., zarząd krajowy PO. Będziemy decydować o następnych krokach i decyzjach PO". "To jest poważna sytuacja i jako taką ją traktuję. Dużo zależy dzisiaj od klasy politycznej, w jaki sposób przyjdzie ten kryzys państwowy, kryzys parlamentarny" - powiedział szef PO.

Dopytywany, czy decyzja o tym, czy pojawi się na spotkaniu o godz.14. zapadnie na posiedzeniu zarządu PO, Schetyna odpowiedział: "Tak jest".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Sk 2017-01-10 07:01:46
    Panie Schetyna - kończ Waść - wstydu oszczędź, bo już dość zhańbiłeś siebie , Polaków i Polskę!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA