REKLAMA

Schetyna: Do 11 stycznia na sali obrad zostaną kilkudziesięcioosobowe grupy posłów PO

  • Autor: PAP/JS
  • 22 grudnia 2016 17:59
Schetyna: Do 11 stycznia na sali obrad zostaną kilkudziesięcioosobowe grupy posłów PO Każdego dnia "dyżurować" mają posłowie z innych regionów (fot. Grzegorz Schetynaa/twitter)

Do 11 stycznia, kiedy potrwać ma protest opozycji w Sejmie, na sali plenarnej przebywać ma stale kilkudziesięcioosobowa grupa posłów PO – poinformował po zakończeniu posiedzenia klubu Platformy lider partii Grzegorz Schetyna.

"Podzieliliśmy to na segmenty 6-godzinne, czyli sześć godzin na sali, sześć godzin przerwy, potem znów sześć godzin na sali i znowu przerwa. Mnie się wydaje, że to tak wygląda bardzo sprawnie organizacyjnie. Jestem przekonany, że w dobrym zdrowiu będą to posłowie przechodzić" - powiedział Schetyna dziennikarzom po zakończeniu posiedzenia klubu PO.

Każdego dnia "dyżurować" mają posłowie z innych regionów; w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia obecni mają być na sali mazowieccy politycy Platformy.

Wcześniej w czwartek zebrał się w Warszawie zarząd krajowy PO, który - jak relacjonował dziennikarzom Schetyna - był jednomyślny w kwestii kontynuacji protestu na Sali obrad do 11 stycznia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA