REKLAMA

Schetyna na terenach po nawałnicy. "Ogromny szacunek dla mieszkańców"

  • Autor: GP
  • 31 sierpnia 2017 15:10
Schetyna na terenach po nawałnicy. "Ogromny szacunek dla mieszkańców" Grzegorz Schetyna (PO) w połowie sierpnia apelował o solidarną pomoc z poszkodowanymi. (fot.:PO/twitter.com)

Lider PO, będąc na Pomorzu z okazji rocznicy Sierpnia 80, odwiedził i zobaczył postęp prac na poszkodowanych terenach, które zniszczyła letnia nawałnica.

Lider PO Grzegorz Schetyna był na Pomorzu w Gdańsku na obchodach Sierpnia 80, odwiedził też dotknięte nawałnicami tereny tego województwa. Przypomnijmy, że w sierpniu nawałnica dotknęła ten teren dość mocno.

Lider PO zamieścił na Twitterze film, w którym wysłuchuje relacji z prac wolontariuszy i ochotników, sprzątających zniszczone miejscowości. W materiale słychać:

- Proszę zobaczyć ogrom zniszczeń. (Był) przepiękny park z 15 pomnikami przyrody, ostał się chyba jeden - mówi osoba towarzysząca Schetynie.

Następnie polityk napisał na Twitterze:

- (Wyrażam) ogromny szacunek dla mieszkańców za poświęcenie i solidarność.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Do trolla z PIS 2017-08-31 16:18:46
    Do NaPochybelPo: tak, tak, nagrywajcie towarzysze, nagrywajcie, oczerniajcie, kłamcie, zatrzymujcie, róbcie komisje. Ku chwale socjalistycznej ojczyzny i budowaniu komunizmu.
  • NaPochybelPo 2017-08-31 16:02:49
    Jaki jest wasz szacunek dla Polaków to już kilka razy słyszeliśmy wyraźnie na taśmachREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA