REKLAMA

Schetyna: w niedzielę "gabinet cieni" PO rozpocznie recenzowanie rządu PiS

  • Autor: pt/pap
  • 23 listopada 2016 13:48
Schetyna: w niedzielę "gabinet cieni" PO rozpocznie recenzowanie rządu PiS Grzegorz Scetyna (fot.twitter.com/Schetyna)

• W niedzielę, 27 listopada "gabinet cieni" PO rozpocznie recenzowanie aktywności rządu PiS.
• Opiniowanie działań poszczególnych ministerstw potrwa co najmniej do Świąt Bożego Narodzenia - poinformował szef PO Grzegorz Schetyna.

"Chcemy to zrobić w niedzielę. Rozpoczniemy recenzje, podsumowanie roku rządów złego rządu PiS; będziemy analizować aktywności i osiągnięcia, też te pisane w cudzysłowie, poszczególnych ministerstw. Zaczniemy to robić w najbliższą niedzielę i będziemy chcieli codziennie do świąt - czy do końca roku, jeżeli nie zdążymy do świąt - przedstawić opinię o każdym z ministrów i o ich aktywności oraz ich urzędników" - zapowiedział Schetyna.

Schetyna przypomniał, że w czwartek w południe na inauguracyjnym posiedzeniu spotka się gabinet cieni PO. "Przedstawimy zasady naszej pracy, funkcjonowania tego gabinetu" - mówił lider PO na konferencji prasowej w Sejmie.

Zaznaczył, że w prace gabinetu cieni mają angażować się też europosłowie i samorządowcy PO oraz niezależni eksperci. "Zależy nam na tym, żeby te zespoły były jeszcze bardziej otwarte" - mówił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA