REKLAMA

Schetyna: W przyszłym tygodniu wniosek o wotum nieufności wobec minister Zalewskiej

  • Autor: PAP/JS
  • 10 października 2016 14:47
Schetyna: W przyszłym tygodniu wniosek o wotum nieufności wobec minister Zalewskiej Schetyna uczestniczył we Wrocławiu w proteście Związku Nauczycielstwa Polskiego przeciw reformom w oświacie. (fot. PO/twitter)

PO złoży w przyszłym tygodniu wniosek o wotum nieufności wobec szefowej resortu edukacji Anny Zalewskiej - zapowiedział przewodniczący Platformy Grzegorz Schetyna.

Schetyna uczestniczył we Wrocławiu w proteście Związku Nauczycielstwa Polskiego przeciw reformom w oświacie.

"W przyszłym tygodniu złożymy w Sejmie wniosek o wotum nieufności wobec minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej" - powiedział do zgromadzonych szef PO. Dodał, że proponowane przez resort i minister zmiany w edukacji i polskiej szkole są niekorzystne, dlatego trzeba walczyć o podmiotowość i otwartość szkoły.

"Wiele zależy od państwa determinacji. Dzisiejszy dzień jest pierwszym w tej długiej drodze walki o szkołę w Polsce. Życzę państwu wytrwałości na tej drodze" - mówił Schetyna.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • alek 2016-10-10 16:47:48
    Panie Schetyna czas wyprowadzić sztandar PO.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA