REKLAMA

Sebastian Kaleta zrezygnował z funkcji rzecznika Ministerstwa Sprawiedliwości

  • Autor: PAP/JS
  • 02 czerwca 2017 17:11
Sebastian Kaleta zrezygnował z funkcji rzecznika Ministerstwa Sprawiedliwości Sebastian Kaleta (fot. twitter)

Sebastian Kaleta - rzecznik prasowy ministra sprawiedliwości - złożył rezygnację z pełnienia tej funkcji. Jak wyjaśnił wiąże się to z powołaniem go w skład komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w Warszawie.

"Z uwagi na powołanie mnie przez Sejm w skład Komisji Weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji w Warszawie złożyłem dziś rezygnację z pełnienia funkcji rzecznika prasowego Ministra Sprawiedliwości" - napisał Kaleta w komunikacie.

"Chciałbym wszystkim Państwu serdecznie podziękować za efektywną i kulturalną współpracę. Korzystając z okazji pragnę również z góry przeprosić, jeśli w jakiejkolwiek sprawie, mimo moich starań, mieli Państwo trudności ze skontaktowaniem się" - dodał.

W ubiegłym tygodniu Sejm wybrał siedmiu członków komisji weryfikacyjnej zgłoszonych przez kluby: PiS, PO, Kukiz'15 i PSL. Sebastian Kaleta (jest radcą prawnym) zgłoszony został przez PiS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • martin 2017-06-17 20:08:20
    i co tu komentować , dobrze zrobił niech się zajmie jedna robota i to jest OKREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA