REKLAMA

Senator Jan Dobrzyński zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości

  • Autor: PAP/JS
  • 11 kwietnia 2018 17:09
Senator Jan Dobrzyński zawieszony w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości Jan Dobrzyński (ur. w 1958 r.) jest wiceszefem senackiej Komisji Spraw Zagranicznych i Unii Europejskiej oraz członkiem senackiej Komisji Obrony Narodowej. (fot. mat. pras.)

Senator Jan Dobrzyński został zawieszony decyzją prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w prawach członka partii oraz klubu PiS - poinformował na Twitterze szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.

Według doniesień medialnych Dobrzyński miał trafić w poniedziałek do szpitala z rozbitą twarzą, złamanym nosem i 3 promilami alkoholu we krwi.

Jan Dobrzyński (ur. w 1958 r.) jest wiceszefem senackiej Komisji Spraw Zagranicznych i Unii Europejskiej oraz członkiem senackiej Komisji Obrony Narodowej. Był również senatorem VII kadencji.

W okresie 2002-2006 pełnił funkcję dyrektora biura poselskiego obecnego ministra rolnictwa, szefa podlaskiego PiS, Krzysztofa Jurgiela. W latach 2006-2007 był wojewodą podlaskim. Do tej pory był członkiem Zarządu Okręgowego PiS w Białymstoku.

Portal Wirtualna Polska podał, że Dobrzyński stwierdził, że znalazł się w szpitalu, bo przeszedł zawał serca, nie było żadnej awantury, on potknął się przy schodach i nie było interwencji policji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • WoWa 2018-04-12 11:34:05
    Bardzo współczuję lepszemu sortowi.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA