REKLAMA

Senator Józef Zając dołącza do Polski Razem

  • Autor: PAP/AT
  • 30 października 2017 13:15
Senator Józef Zając dołącza do Polski Razem Józef Zając (fot.jozefzajac.pl)

Do Polski Razem, a tym samym do obozu Zjednoczonej Prawicy, dołącza senator Józef Zając - poinformował wicepremier, lider Polski Razem Jarosław Gowin.

"Pan senator Zając jest nie tylko znakomitym politykiem, ale przede wszystkim wybitnym naukowcem, znakomitym matematykiem" - powiedział Gowin w poniedziałek na konferencji prasowej w Sejmie.

Zając startował do Senatu z list PSL a od listopada 2016 r. jest członkiem klubu PiS.

Zając podkreślił, że do tej pory nie należał do żadnego ugrupowania politycznego, ale - jak zaznaczył - od dłuższego czasu "przyglądał" się funkcjonowaniu partii Gowina.

W najbliższą sobotę (4 listopada) na PGE Narodowym w Warszawie, Gowin zaprezentuje nowe ugrupowanie, powstałe z jego obecnej partii Polski Razem, Republikanów oraz środowisk wolnościowych i samorządowych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Przedstawiona ma zostać nazwa oraz liderzy ugrupowania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA