REKLAMA

Senator Stanisław Kogut: Wydam oświadczenie w stosownym czasie

  • Autor: PAP/JS
  • 19 stycznia 2018 17:55
Senator Stanisław Kogut: Wydam oświadczenie w stosownym czasie Po głosowaniu senator Kogut opuszczając salę Senatu powiedział dziennikarzom jedynie, że wyda oświadczenie w stosownym czasie. (Stanisław Kogut, fot.stanislawkogut.pl)

Senator Stanisław Kogut - po głosowaniu, w którym Senat nie zgodził się na jego zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie, o co wnioskowała prokuratura - powiedział jedynie, że wyda oświadczenie w stosownym czasie.

Prokuratura zwróciła się do Senatu o wyrażenie zgody na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie senatora Koguta, bo chce postawić mu m.in. zarzuty korupcyjne. Kogut sam zrzekł się immunitetu w tej sprawie.

Senat w głosowaniu nie wyraził zgody na zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie senatora Koguta. Za było 32 senatorów, przeciw 37, a 19 wstrzymało się od głosu.

Po głosowaniu senator Kogut opuszczając salę Senatu powiedział dziennikarzom jedynie, że wyda oświadczenie w stosownym czasie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA