REKLAMA

Senyszyn: Kampania była okazją do spotkania przyjaciół i znajomych

  • Autor: GP
  • 19 stycznia 2016 08:17
Senyszyn: Kampania była okazją do spotkania przyjaciół i znajomych Joanna Senyszyn startowała do fotela lidera SLD (fot. Radek Oliwa/flickr.com/CC BY-NC 2.0)

Kandydatka w wyborach na szefa Sojuszu zdecydowała się podziękować za udaną kampanię.

W datowanym na poniedziałek (18 stycznia) wpisie, na oficjalnej podstronie, blogu SLD Joanna Senyszyn dziękuje za udzielone poparcie. Była posłanka relacjonuje z zadowoleniem ostatnie tygodnie spędzone w drodze, po kraju.

- Drogie Koleżanki i Koledzy z SLD! - pisze Senyszyn. - Skończyła się krótka i intensywna kampania wyborcza. Dziękuję za wspaniałe spotkania organizowane w województwach i powiatach. Przejechałam Polskę wzdłuż i wszerz. Byłam na Pomorzu, Śląsku, i Dolnym Śląsku, na Mazowszu, Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, w Wielkopolsce i Małopolsce, na Ziemi Lubuskiej i Łódzkiej. Żałuję i przepraszam, że nie mogłam być wszędzie, ale zdarzały się po cztery spotkania dziennie. 

Przeczytaj o wynikach wyborów w SLD.

Następnie wyraża wdzięczność za możliwość spotkania przyjaciół z SLD i wymiany poglądów o polityce.

- Wszędzie spotykałam się z sympatią, życzliwością i ogromnym zainteresowaniem przyszłością naszej partii. Dziękuję za te cudowne chwile - kończy Senyszyn.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA