REKLAMA

Siemoniak: Wieczorem zmiany w kierownictwie klubu PO

  • Autor: PAP/JS
  • 21 września 2016 18:25
Siemoniak: Wieczorem zmiany w kierownictwie klubu PO Siemoniak dodał, że w zmianach na stanowiskach wiceprzewodniczących "nie ma nic sensacyjnego". (fot. youtube.com)

• Wiceszef klubu PO Tomasz Siemoniak poinformował, że on oraz inny wiceprzewodniczący Rafał Trzaskowski podczas wieczornego posiedzenia klubu Platformy zrezygnują ze swoich funkcji.
• Dodał, że zmiany te były planowane od dawna i są związane uporządkowaniem relacji w PO.

Posiedzenie klubu ma się rozpocząć ok. godz. 19.

- Jest to sprawa od dawna zamierzana, bo właściwie po wyborach w Platformie taki plan powstał, żeby uporządkować relacje. Ja zostałem wiceprzewodniczącym (partii) wtedy, Rafał Trzaskowski został członkiem zarządu, chcieliśmy zwolnić miejsca w kolegium klubu - powiedział Siemoniak.

- Trochę to potrwało, bo zawsze były jakieś wydarzenia, więc dzisiaj to powinno się wydarzyć o 19, czyli powinny być dwie nowe osoby wybrane do kolegium klubu - dodał.

Czytaj też: Byli posłowie PO tworzą w Sejmie nowe koło Europejscy Demokraci

Jak podkreślił decyzje co do osób, które miałyby objąć funkcję wiceprzewodniczących klubu, jeszcze nie zapadły. - Będzie jakaś dyskusja, pewnie też jakieś głosy na temat funkcjonowania władz klubowych, więc zobaczymy - zaznaczył.

Siemoniak dodał, że w zmianach na stanowiskach wiceprzewodniczących "nie ma nic sensacyjnego". "Dawno się to miało wydarzyć, z jakiś powodów, zawsze było coś innego, ważniejszego i mam nadzieję, że dzisiaj się to wydarzy" - podkreślił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA