REKLAMA

Smirnow, PiS: Marsz 7 maja nie miał w ogóle sensu

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 09 maja 2016 15:00
Smirnow, PiS: Marsz 7 maja nie miał w ogóle sensu Na antenie TV Republika poseł PiS Andrzej Smirnow komentował frekwencję sobotniego marszu. (fot. youtube/TV Republika)

- Marsz 7 maja nie miał sensu. Miał walczyć o to, żeby Polska została w Europie, tylko tyle, że nikt nie mówi w kraju o tym, że należy wyjść z Unii Europejskiej - uważa poseł PiS Andrzej Smirnow.

Na antenie TV Republika poseł PiS Andrzej Smirnow komentował frekwencję sobotniego marszu. - Kwestia szacowania uczestników marszów zawsze należała do policji, natomiast żeby dodać sobie trochę otuchy, władze Warszawy próbują dzisiaj wszelkich pozamerytorycznych metod - mówił.

Czytaj też: Ile osób naprawdę było na marszu KOD? 45 czy 240 tysięcy?

Jak mówił, marsz w obronie pozostania Polski w Unii Europejskiej nie miał w ogóle sensu, bo nikt nie chce Polski z Europy wyprowadzać.

- Myślę, że był próbą przykrycia znakomitego wystąpienia prezesa Jarosława Kaczyńskiego, które miało miejsce 2 maja - stwierdził Smirnow.

Inną przyczyną, którą wskazywał, jest to, że Platforma Obywatelska nie może pogodzić się z przegraną w wyborach. - Oni przyzwyczaili się do pewnego władztwa, do sprawowania rządów, i nie są w stanie wyobrazić sobie, że inni też mogą to robić dobrze - komentował.

Zauważył, że PO walczy przede wszystkim "o swoje" i chciałaby "przywrócić to, co miała". Jego zdaniem nie jest to już jednak możliwe.

- PO nie miała programu, była partią władzy, której za wszelką cenę broniła, a dziś chce ją odzyskać - mówił. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA