REKLAMA

Sondaż: Kto według Polaków powinien być liderem PO?

  • Autor: pt
  • 28 września 2017 18:30
Sondaż: Kto według Polaków powinien być liderem PO? Sondaże wskazują, że Grzegorz Schetyna nie powinien być liderem PO (fot.schetyna.pl)

Grzegorz Schetyna nie powinien być szefem Platformy Obywatelskiej uważa większość Polaków. Grzegorz Schetyna przegrywa m.in. z Donaldem Tuskiem, Borysem Budką i Ewą Kopacz – wynika z najnowszego sondażu przeprowadzonego przez instytut Badań Pollster dla SE.pl i Nowa TV.

Na pytanie: "Kto Twoim zdaniem powinien być liderem Platformy Obywatelskiej", 30 proc. osób wskazało Donalda Tuska. Na drugim miejscu znalazł się Borys Budka (20 proc.), a trzeci był Rafał Trzaskowski (19 proc.).

Obecnego przewodniczącego PO wyprzedziła w sondażu jeszcze Ewa Kopacz, którą w roli liderki partii widziało 9 procent badanych.

Grzegorz Schetyna zdobył 6 proc. głosów. Za nim znaleźli się Hanna Gronkiewicz-Waltz i Bartosz Arłukowicz – oboje po 5 proc.

- Zaufanie oczywiście cieszy, ale jak się ma bazować tylko na sondażach, to można szybko upaść. Dlatego najważniejsza jest praca w dobrej drużynie i ja w takiej pracuję - powiedział Borys Budka w rozmowie z "Super Expressem".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • antoni antczak 2017-09-29 22:47:22
    Ta partiokracja powinna upaść całkowicie i się rozwiązać tak jak onegdaj obiecał Tusk.Z tym że on wiele obiecał i nic nie zrealizował poza tym co nam zabrał.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA