REKLAMA

Spotkanie Andrzej Duda - Jarosław Kaczyński: Rzeczniczka PiS skomentowała

  • Autor: PAP/AT
  • 08 września 2017 13:04
Spotkanie Andrzej Duda - Jarosław Kaczyński: Rzeczniczka PiS skomentowała Prezydent Andrzej Duda i prezes PiS Jarosław Kaczyński (fot.wybierzpis.org.pl)

Jeśli kiedykolwiek dojdzie do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim i obie strony będą chciały o nim mówić, zrobią to - powiedziała rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

Portal TVP Info podał, że w piątek (8 września) ma dojść do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył tym doniesieniom.

Informację o możliwym spotkaniu Andrzeja Dudy z prezesem PiS w najbliższych dniach wcześniej podał także portal wPolityce.

Tematem spotkania najprawdopodobniej miałaby być ustawy o sądach, jakie przygotowuje Kancelaria Prezydenta RP. Przypomnijmy, że gdy w lipcu Andrzej Duda zawetował dwie ustawy o sądach, jego stosunki z zapleczem politycznym rządu się ochłodziły.

Mazurek była pytana o doniesienia mediów dot. rozmowy prezydenta z prezesem PiS.

"Jeśli do takiego spotkania kiedykolwiek dojdzie i strony będą chciały o nim mówić, to zrobią to - osobiście lub za pośrednictwem swoich współpracowników" - powiedziała rzecznik PiS.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • :-) 2017-09-08 16:46:36
    Do Piotr: Zdrajcami Polski są ci którzy chcą zniszczyć demokratyczny ustrój przez podporządkowanie rządowi sądów. W żadnym demokratycznym kraju takie rozwiązanie nie jest dopuszczalne. Reforma sądów jest potrzebna ale to co chce zrobić PIS nie jest reformą ale zwykłym skokiem po władzę o powrotem do PRL kiedy sędziowie działali na zlecenie partii a obywateli nie miał kto bronić przed komuną. Kto nas obroni przed nową komuną, jeżeli będzie ona rządzić sądami?
  • Piotr 2017-09-08 13:33:41
    miejmy nadzieje ze Prezydent Andrzej Duda dojdzie do porozumienia z Prezesem Jarosławem Kaczyńskim i bedzie wkońcu zmiana w KRS i zrobią porządek z tą kastą złodziei i zdrajców PolskiREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA