REKLAMA

Sprawa faktur: Były lider KOD Mateusz Kijowski z zarzutami

  • Autor: PAP/AT
  • 28 czerwca 2017 10:38
Sprawa faktur: Były lider KOD Mateusz Kijowski z zarzutami Mateusz Kijowski (fot. mat. pras.)

Były lider KOD, Mateusz Kijowski i były skarbnik organizacji Piotr C. usłyszeli od prokuratury zarzuty poświadczenia nieprawdy w fakturach oraz przywłaszczenia 121 tys. zł.

Prokuratura Okręgowa w Świdnicy postawiła byłemu liderowi KOD oraz byłemu skarbnikowi tej organizacji Piotrowi C. zarzuty poświadczenia nieprawdy w fakturach oraz przywłaszczenia 121 tys. zł

Jak powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy Tomasz Orepuk, w świdnickiej prokuraturze rozpoczęło się przesłuchanie w charakterze podejrzanych Mateusza K. oraz Piotra C.

Czytaj też: Z KOD zginęły pieniądze. Faktury opłacały partie

"Podejrzanie sami stawili się do prokuratury. Prokurator postawił im zarzut poświadczenia nieprawdy w fakturach, przywłaszczenia 121 tys. zł i próby przywłaszczenia 15 tys. zł" - powiedział Orepuk.

Śledztwo w tej sprawie zostało wszczęte w lutym tego roku przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. W marcu śledztwo przejęła świdnicka prokuratura.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA