REKLAMA

Stanisław Karczewski kandydatem na prezydenta Warszawy? "To prawdopodobne"

  • Autor: PAP/AT
  • 11 września 2017 12:18
Stanisław Karczewski kandydatem na prezydenta Warszawy? "To prawdopodobne" Wybory samorządowe: Stanisław Karczewsk jest potencjalnym kandydatem na prezydenta Warszawy (Stanisław Karczewski, fot.twitter.com/StKarczewski)

Jeśli stwierdzimy w gronie politycznym, że moja kandydatura na prezydenta Warszawy jest dobra dla Warszawy i Polski to wystartuję - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Karczewski pytany w Radiu Zet, czy wystartuje na prezydenta Warszawy powiedział, że to prawdopodobne. "Ja nie mówię ani tak, ani nie"- podkreślił. "Jeśli stwierdzimy w gronie politycznym, że to jest dobre dla Warszawy, dobre dla Polski - to tak, ale jeśli nie, no to nie. Zobaczymy, tak albo nie" - zaznaczył Karczewski.

Podkreślił, że ma wiele pomysłów na Warszawę. "Muszę powiedzieć, że dziesiątki osób się zwracają do mnie z naprawdę super pomysłami na Warszawę" - zaznaczył.

Czytaj też: Karczewski pozostaje daleko od spraw codziennych Warszawy

Dodał, że jest związany z Warszawą. "Tu się urodziłem, tu się uczyłem, tu się wychowywałem" - mówił. Dodał, że mieszkał i wychowywał się bardzo blisko prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. "Może z kilometr od pana prezesa mieszkałem, chodziliśmy do tego samego liceum jak się okazało" - podkreślił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA