REKLAMA

Stanisław Karczewski: Kierownictwo PiS zasmucone, zaskoczone i zdziwione

  • Autor: PAP/JS
  • 31 stycznia 2018 23:22
Stanisław Karczewski: Kierownictwo PiS zasmucone, zaskoczone i zdziwione Dodał, że głosowanie ws. nowelizacji ustawy o IPN odbędzie się jeszcze w środę; liczymy, że zakończenie prac nad nią wpłynie na obniżenie emocji - zapowiedział Karczewski . (fot. Senat/twitter)

Kierownictwo PiS, które spotkało się w środę, rozmawiało o sytuacji wokół noweli ustawy o IPN; sytuacją tą jesteśmy "bardzo zasmuceni, zaskoczeni i zdziwieni, że nasza walka o prawdę, o godność Polaków jest tak interpretowana i odbierana" - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Wieczorem w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej zebrało się kierownictwo partii; spotkanie - według nieoficjalnych informacji - poświęcone było przede wszystkim sytuacji w relacjach polsko-izraelskich, po uchwaleniu przez Sejm noweli ustawy o IPN.

"Mieliśmy spotkanie kierownictwa partii. Rozmawialiśmy długo o tej sytuacji, którą jesteśmy - nie ukrywam - bardzo zasmuceni, zaskoczeni i zdziwieni, że nasza walka o prawdę, o godność Polaków jest tak interpretowana i odbierana przez opozycję, ale również środowiska, z którymi chcemy bardzo ściśle współpracować. Rozmawialiśmy na temat tej niewątpliwie zaskakującej nas sytuacji" - powiedział marszałek Senatu.

Dodał, że głosowanie ws. nowelizacji ustawy o IPN odbędzie się jeszcze w środę; liczymy, że zakończenie prac nad nią wpłynie na obniżenie emocji - zapowiedział.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA