REKLAMA

Stanisław Karczewski: Może dojść do płytkiej rekonstrukcji rządu

  • Autor: PAP/AT
  • 03 kwietnia 2017 10:48
Stanisław Karczewski: Może dojść do płytkiej rekonstrukcji rządu PiS bardzo głęboko analizuje wyniki sondaży - podkreśla marszałek (Stanisław Karczewski, fot. facebook/Stanisław Karczewski)

Nie chciałbym przewidywać. Intuicja podpowiada mi, że być może dojdzie do płytkiej rekonstrukcji rządu - powiedział marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Marszałek Senatu pytany w poniedziałek w Radiu Zet czy według jego intuicji szykuje się głęboka reorganizacja rządu odpowiedział: "Intuicyjnie? Głęboka - nie, a płytka być może".

"Nie chciałbym przewidywać, nie chciałbym spekulować. Na pewno do świąt niczego nie będziemy robili" - zaznaczył Karczewski. "Oczywiście, że na ten temat rozmawiamy i będziemy wyciągać wnioski. Wyciągnie je pani premier" - powiedział marszałek.

Przyznał, że trzy ostatnie sondaże pokazały faktycznie spadek notowań PiS. Jak podkreślił wyniki sondaży analizuje "bardzo głęboko". "Nie tylko to pytanie, na kogo zagłosowałbyś, gdyby były wybory, ale również i pogłębione wyniki badań. Te badania pogłębione są bardzo optymistyczne, bo społeczeństwo polskie ocenia sytuację, swoją sytuację bardzo dobrze, coraz lepiej" - dodał Karczewski.

Zobacz też: Kolejny sondaż potwierdza niewielką przewagę PiS nad PO, zaskakujący wynik SLD

Pytany co należy skorygować przyznał: "myślimy o tym cały czas, nie tylko wtedy, kiedy są słabsze sondaże, ale wtedy, kiedy są dobre sondaże". "Była analiza również poszczególnych ministrów przeprowadzona przez panią premier Beatę Szydło i często w ścisłym kierownictwie, w szerszym kierownictwie, zastanawiamy się o kierunkach, o potrzebach, spotykamy się z ludźmi, rozmawiamy w dalszym ciągu" - zaznaczył marszałek Senatu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Starszy Polak 2017-04-05 22:52:05
    Do stary polak: jak możesz zarzucać Szyszce brak wrażliwiści skoro jesteś zdecydowanym zwolennikiem PiS-u. To tylko dowodzi że nie masz żadnej wrażliwiści.
  • stary polak 2017-04-03 19:04:44
    Jestem zdecydowanym zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości, dlatego uważam że natychmiast powinien być usunięty z rządu Szyszko. To nie jest minister od ochrony lecz niszczenia. To ze jest myśliwym już dowodzi że to człowiek bez wrażliwości. A ustawa o drzewach to bezmyślność albo korupcja. To on zabrał PIS-owi całą przewagę w sondażach.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA