REKLAMA

Stanisław Karczewski: Spotkanie prezesa PiS z prezydentem na pewno się odbędzie

  • Autor: PAP/JS
  • 08 września 2017 15:21
Stanisław Karczewski: Spotkanie prezesa PiS z prezydentem na pewno się odbędzie Jarosław Kaczyński ma spotkać się z Andrzej Dudą (fot.pis.org.pl)

Spotkanie na pewno się odbędzie - powiedział dziennikarzom marszałek Senatu Stanisław Karczewski, pytany czy w piątek (8 września) o godz. 15. odbędzie się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim.

Karczewski zaznaczył jednak, że nie wie, o której godzinie miałoby dojść do spotkania.

Pytany, czy będzie to "pojednawcze spotkanie", marszałek Senatu stwierdził, że wszystkie rozmowy między prezesem PiS a prezydentem były bardzo dobre.

"Jestem przekonany, że również ta rozmowa będzie bardzo dobra" - dodał Karczewski.

W piątek w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie odbyło się spotkanie kierownictwa tej partii. W spotkaniu udział wzięli m.in.: prezes PiS Jarosław Kaczyński premier Beata Szydło i wicepremier Mateusz Morawiecki, a także wicemarszałkowie Sejmu: Ryszard Terlecki (zarazem szef klubu PiS) i Joachim Brudziński.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA