REKLAMA

Stonoga: Obraził, przeprosił, teraz oferuje pomoc

 • Autor: Parlamentarny.pl
 • 29 października 2015 19:58
Stonoga: Obraził, przeprosił, teraz oferuje pomoc - Rządy PiS doprowadzą Polskę nad przepaść i kto wie czy uda się cokolwiek uratować - uważa Stonoga (fot. youtube.com)

Nieco ponad 42,7 tys. głosów zdobył w wyborach parlamentarnych Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi. To oznacza zaledwie 0,28 proc. poparcia. Lider ugrupowania wynik skwitował słowem „porażka” i przy okazji obraził Polaków.

Wynik komitetu Zbigniewa Stonogi zaskoczył samego lidera. Na tyle, że po jego ogłoszeniu, nagrał film, w którym pokusił się o ocenę wyboru Polaków. I nie była to pochlebna opinia. „Banda imbecyli” to najlepsze określenie, które padło w nagranym przez Zbigniewa Stonogę filmie.

Gdy emocje opadły, Stonoga wystosował przeprosiny.

- Faktem jest, że wczorajsze wypociny po kilku głębszych nie powinny mieć miejsca, a już na pewno nie w taki sposób jak mi się to udało zrobić-nie ma tłumaczenia. Faktem jest także, że część naszego społeczeństwa to znaczy jakieś 15 mln osób, które nie poszły do wyborów nie ma żadnego prawa do płaczu, że jest im źle i niedobrze. Kolejnym, trzecim już faktem jest to, że 70 proc. z tych ludzi, którzy poszli do wyborów to ludzie, którzy nie są zainteresowani prawdziwymi zamianami w Polsce (wyborcy PiS, PO,Petru,PSL) i na koniec faktem jest to, że się wkurzyłem na to wszystko i nie wiem jeszcze czy chce nadal cokolwiek robić w przestrzeni publicznej-szkoda chyba czasu i pieniędzy. Przepraszam raz jeszcze – pisał na swoim profilu w mediach społecznościowych.

W ramach przeprosin zaoferował swoją pomoc.

- Gdybyście mogli przysłać na e-maila z waszego regionu ludzi, którzy borykają się z kłopotami, spróbujemy coś po tym szaleństwie politycznym zrobić dla drugiego człowieka, żeby przywrócić i naprawić te krzywdy, które wyrządziłem swoim nieopatrznym, pijanym posunięciem – mówi w nagranym filmie.

Zbigniew Stonoga na swoim profilu pokusił się także o ocenę nowej partii rządzącej. 

- Jest mi smutno, że mamy taki, a nie inny wynik wyborów parlamentarnych, bo rządy PiS doprowadzą Polskę nad przepaść i kto wie czy uda się cokolwiek uratować – pisał.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • JARRO 2015-11-03 21:27:57
  TY ZACZNIJ SIE LECZYC FRAJERZE SZKODA NA CIEBIE SLOW I BRAK EPITETOW
 • 20856 2015-11-01 21:53:49
  dobrze,ze przeprosił bo juz myslałem ,ze skretyniał do reszty! Mysli sobie taki pajac,że może obrazac kogo chce?Prostak z kasą i chyba problemem alkoholowym!!!
 • kowalski 2015-10-31 22:04:46
  Zbyszek niepotrzebnie przeprasza. polacy głosujący na partie która juz byla i zawiodla to (...).upośledzony naród widzi tylko dwie partie ...nieustanna walka o koryto to rywalizacja miedzy zlodziejami z po a bandytami z pisu.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA