REKLAMA

Styliński: Adamczyk to najlepszy wybór. Ma nasz kredyt zaufania

  • wnp.pl
  • Autor: wnp.pl (Tomasz Elżbieciak)
  • 10 listopada 2015 12:17
Styliński: Adamczyk to najlepszy wybór. Ma nasz kredyt zaufania - To jeden z lepszych wyborów, jaki mógł zostać dokonany - mówi Jan Styliński o wyborze Adamczyka na ministra(Andrzej Adamczyk, fot.andrzejadamczyk.pl)

- Mamy nadzieję, że kultura współpracy pomiędzy branżą a stroną rządową będzie całkowicie odmienna niż dotychczas. Wierzymy, że z ministrem Andrzejem Adamczykiem może to być możliwe - powiedział Jan Styliński, prezes Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

Andrzej Adamczyk, zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, został wskazany w poniedziałek na kandydata na stanowisko ministra infrastruktury i budownictwa w rządzie Beaty Szydło.

- Andrzej Adamczyk to rozsądny, otwarty i pracowity człowiek, który od lat był członkiem Sejmowej Komisji Infrastruktury, dzięki czemu orientuje się w problemach i wyzwaniach sektora - powiedział Styliński.

- To jeden z lepszych wyborów, jaki mógł zostać dokonany. Moim zdaniem, jest to najlepiej przygotowana osoba na to stanowisko pod kątem merytorycznym od czasów Bogusława Liberadzkiego - dodał.

Jednocześnie Styliński zaznaczył, że bardzo istotne będzie również to, jakich współpracowników, zwłaszcza w randze wiceministrów, będzie miał Andrzej Adamczyk. Styliński stwierdził, że podział Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju był spodziewany.

- Mamy nadzieję, że stworzenie resortu infrastruktury i budownictwa jest sygnałem tego, że więcej uwagi zostanie poświęcone budownictwu mieszkaniowemu - podkreślił prezes.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA