REKLAMA

Świąteczne orędzie prezydenta. Andrzej Dudy o szczęściu i politycznych emocjach

  • Autor: PAP/MIW
  • 24 grudnia 2016 12:33

• Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz; polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin - mówi prezydent Andrzej Duda w życzeniach z okazji Świąt Bożego Narodzenia.
• Radości i optymizmu życzy pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda.

"Życzymy Państwu, aby betlejemska gwiazda zaświeciła dla Państwa bliskich, dla przyjaciół i sąsiadów. Dla całego naszego Narodu. Niech ten uroczysty wieczór polskie domy wypełnia serdecznością i wyrozumiałością, i otwartością. Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz. Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin" - powiedział prezydent w opublikowanym w sobotę (24.12) nagraniu wideo.

Pierwsza dama życzy radości i optymizmu "zarówno dzisiaj, podczas dzielenia się opłatkiem przy wigilijnym stole, jak i przez cały następny rok".

Para prezydencka szczególne życzenia kieruje do wszystkich rodziców wychowujących dzieci.

"Zadbajmy o to, by następne pokolenia mogły żyć w Polsce spokojnej, bezpiecznej i sprawiedliwej" - mówi prezydent.

"Oby ta wyjątkowa świąteczna atmosfera trwała także na co dzień - również wtedy, kiedy już wrócimy do pracy i zwykłych obowiązków. Wesołych, spokojnych świąt" - podkreśliła pierwsza dama.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA