REKLAMA

Świąteczne życzenia płyną z sejmu. Zobacz, czego życzą nam politycy

  • Autor: em
  • 24 grudnia 2015 08:15

Życzenia świąteczne posłów, ministrów, a nawet samego prezydenta dalekie są od politycznych waśni i spraw związanych z niedawnymi wyborami parlamentarnymi. Zobaczcie sami, czego życzą nam politycy w te święta.

Kornel Morawiecki przekazał Polakom wzruszające życzenia. Polskę porównał do stajenki, w której narodził się Jezus. - W Polsce, naszej narodowej stajence odbija się podobny cud. Bogaci, opodatkowani solidarnie dzielą się z biednymi, na ich dzieci po 500 zł. Wszystko przebiega w porządku i demokratycznej zgodzie i pokoju. Czy chcemy, by zakłóciły to nasze swary? - pyta Kornel Morawiecki.

Wiary, nadziei i miłości - tego z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzy poseł Prawa i Sprawiedliwości Joanna Borowiak.

Poseł Bożena Kamińska z Platformy Obywatelskiej zwróciła się bezpośrednio do mieszkańców Suwałk - okręgu, z którego kandydowała w wyborach parlamentarnych.

W Filharmonii Gorzowskiej odbył się koncert dla żołnierzy i ich rodzin połączony ze spotkaniem przedświątecznym ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza z gośćmi koncertu. Szef MON życzył wszystkim zdrowych, błogosławionych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel złożył świąteczne życzenia wszystkim rolnikom i mieszkańcom wsi. - Niech Jezus Chrystus błogosławi, aby nasze rolnictwo, nasze życie na wsi było jak najlepsze - mówi.

Poseł Platformy Obywatelskiej Marek Hok złożył życzenia w imieniu wszystkich parlamentarzystów z Zachodniego Pomorza.  - Spokojnych, zdrowych, wesołych Świąt - powiedział.

- Zdrowych, radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Boskiej na cały nadchodzący rok - życzy poseł Prawa i Sprawiedliwości, Barbara Bartuś.

Paweł Kobyliński życzył Polakom (jeszcze jako poseł Kukiz'15, obecnie poseł Nowoczesnej) dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu.

- Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć serdeczne życzenia spokoju, radości oraz błogosławieństwa nowonarodzonego Dzieciątka Jezus - mówi poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Warzecha.

- Życzę Wam wszystkim spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Pomyślmy w tym czasie nie o tym, co nas dzieli, ale o tym, co nas łączy. Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie nam naprawdę dobrą zmianę - życzy Ryszard Petru, lider Nowoczesnej.

Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wspierają akcję Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom Caritas, dzięki której co roku z pomocy korzystają tysiące dzieci, podopiecznych Caritas. W ramach akcji para prezydenckie skierowała do Polaków życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Wielkim zaskoczeniem okazał się świąteczny spot premier Beaty Szydło. W kilkuminutowym filmiku, premier wraz z ministrami zachowują się jak drużyna Świętego Mikołaja. Macierewicz ubiera choinkę, Kempa śpiewa, a Błaszczak chwali się swetrem w renifery. To trzeba zobaczyć.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Lolek 2015-12-25 10:08:07
    Takiej obłudy dawno nie było. Jak to się ma do tego co dzieje się w realpolityce krajowej. Wesołych Świąt życzy obywatel.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA