REKLAMA

Sylwester Chruszcz dołączył do koła Wolni i Solidarni

  • Autor: PAP/AT
  • 08 listopada 2017 13:00
Sylwester Chruszcz dołączył do koła Wolni i Solidarni Sylwester Chruszcz (fot.facebook)

Były poseł Kukiz'15 Sylwester Chruszcz oficjalnie dołączył do koła poselskiego Wolni i Solidarni - poinformował przewodniczący WiS Kornel Morawiecki.

Sylwester Chruszcz podkreślił, że w tej chwili przeprowadzane są w kraju reformy: w polityce historycznej, w odzyskaniu suwerenności gospodarczej, w obronie rodziny, odzyskaniu werwy i witalności w polityce zagranicznej, które przejdą do historii. "Te wszystkie rzeczy dzieją się na naszych oczach" - zaznaczył.

Jego zdaniem osoba, która chce wziąć odpowiedzialność za kraj musi się włączyć w te reformy. "Nie odpowiadała mi tylko i wyłącznie rola opozycji, która złośliwie komentuje. Ja uważam, że trzeba swoje doświadczenie zawodowe, swoje doświadczenie społeczne przekazać, dać tym osobom, tym środowiskom, które chcą dzisiaj w Polsce odbudować Polskę gospodarną, Polskę prorodzinną, Polskę narodową. Polskę taką, o którą walczyliśmy od 1989 roku" - zaznaczył Chruszcz.

Czytaj też: Stanisław Tyszka o Sylwestrze Chruszczu: baba z wozu koniom lżej

Podziękował Kornelowi Morawieckiemu za zaproszenie do koła. "Mam nadzieję, że bardzo dużo zrobimy jeszcze przez te dwa lata, a nasze środowiska będą się rozwijać, będziemy znaczącym elementem nie tylko w Sejmie, ale także na scenie politycznej" - podkreślił Chruszcz.

Sylwester Chruszcz z zeszłym tygodniu opuścił klub Kukiz'15 i poinformował, że wstąpi do koła poselskiego Wolni i Solidarni. "Chcę uczestniczyć w obozie, który realnie reformuje kraj, a nie być w opozycji, która tylko recenzuje" - oświadczył.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • lena 2017-11-08 18:48:42
    Z Kukiz 15 nie miał możliwości reformować kraju, a jakie będzie miał z Wolni i Solidarni? A no tak! Przegłosują PiS !!!
  • qwert 2017-11-08 16:53:31
    Chruszcz już "reformował" u Giertycha!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA