REKLAMA

Syn ministra Tchórzewskiego ma posadę w PZU

  • Autor: GP
  • 22 listopada 2016 09:00
Syn ministra Tchórzewskiego ma posadę w PZU Minister Tchórzewski w czerwcu nie komentował postępowania policyjnego wobec syna. (fot.:twitter.com/MinEnergii)

• Media podały informację, że syn ministra energii został ponownie zatrudniony w PZU.
• Przypominają też, że w czerwcu policja badała sprawę sporu między sąsiadami, w którą był on zamieszany. W ruch miała pójść siekiera.

- Konrad Tchórzewski kieruje w PZU biurem analizy zgodności inwestycyjnej - ustalił Newsweek i opublikował tę informację we wtorek (22 listopada).

Sam Tchórzewski mówi krótko, że wrócił do pracodawcy, z którym wcześniej był związany.

Jego osoba jest kontrowersyjna, bo w połowie tego roku toczyło się wobec niego postępowanie. Chodziło o domniemany atak z użyciem siekiery na sąsiadów. O sprawie syna ministra informowaliśmy w czerwcu br.

Za przestępstwo, o które policja oskarżała syna ministra, grozi od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności. On sam komentuje, że opisany atak to "nieprawda".

Minister wówczas dystansował się od osoby swojego syna:

- Jest prywatną osobą, w trudnym kontakcie z ojcem i sam odpowiada za swoje czyny - komentował relacje rodzinne minister.

Sprawa czeka na wyjaśnienie ze strony resortu energii i państwowego ubezpieczyciela (PZU).

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • dobra zmiana 2016-11-22 09:53:10
    Miała być dobra zmiana i jest! Co z tego że nie dla wszystkich. Rodziny członków rządu i znajomi prezesa to przecież i tak całkiem sporo ludzi a posad w zarządach, radach nadzorczych i dyrektorskich nie jest przecież nieograniczona ilość.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA