REKLAMA

Szczerski: Jeszcze żadna rezolucja PE nie poprawiła życia obywateli UE

  • Autor: PAP/JS
  • 14 września 2016 20:17
Szczerski: Jeszcze żadna rezolucja PE nie poprawiła życia obywateli UE Prezydencki minister Krzysztof Szczerski (fot. facebook.com)

Trzeba mówić o tym, jak poprawić życie Europejczyków, a nie na temat dokumentów, których wpływ na codzienne życie obywateli Unii Europejskiej jest znikomy - tak rezolucję Parlamentu Europejskiego w sprawie Polski skomentował prezydencki minister Krzysztof Szczerski.

- Nie znam przykładu rezolucji Parlamentu Europejskiego, która by poprawiła życie Europejczyków, to codzienne. Więc w znaczeniu problemów, o których mówimy dzisiaj, jak odzyskać zaufanie dla projektu europejskiego, jak rzeczywiście poprawić życie obywateli europejskich, to tego się nie dokona rezolucjami PE - powiedział minister.

- Z punktu widzenia problemów Europy dzisiaj ta rezolucja nie ma większego znaczenia. Uważam, że warto skupić się na tym, jak doprowadzić do decyzji, które mogą poprawić życie Europejczyków, a nie na dokumentach, których wpływ na życie codzienne Europejczyków jest znikomy, jeśli nie żaden - powiedział Szczerski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA