REKLAMA

Szef MON: Misiewicz nadal jest zawieszony w funkcjach, które pełnił

  • Autor: PAP/JS
  • 20 października 2016 15:38
Szef MON: Misiewicz nadal jest zawieszony w funkcjach, które pełnił "Bartłomiej Misiewicz nadal jest zawieszony w funkcjach, które pełnił" - powiedział szef MON dziennikarzom w Sejmie (fot. Sejm/twitter)

• Bartłomiej Misiewicz nadal jest zawieszony w funkcjach, które pełnił - rzecznika MON i szefa gabinetu politycznego - zaznaczył szef MON Antoni Macierewicz.
• Dodał jednocześnie, że Misiewicz nigdy nie przestał pracować w gabinecie politycznym i obecnie przygotowuje analizy.

"Bartłomiej Misiewicz nadal jest zawieszony w funkcjach, które pełnił" - powiedział szef MON dziennikarzom w Sejmie. Chodzi o funkcje rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej i szefa gabinetu politycznego.

Czytaj też: Nowoczesna po informacjach ws Misiewicza: Konieczne wyjaśnienia co się dzieje w MON

"Za to nigdy nie przestał pracować w gabinecie politycznym, analizuje materiały medialne, analizuje sytuację polityczną, ale przede wszystkim analizuje i przygotowuje analizy związane z zagrożeniami, jakie czasami widać w polskich mediach" - powiedział szef MON. "Czasami zdarza się, że mamy sygnały z różnych stron, że w mediach są takie rezonanse obcych interesów, no i wtedy trzeba być na to przygotowanym" - dodał Macierewicz.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA