REKLAMA

Szef MSZ o swej ewentualnej dymisji: z moich rozmów nie wynika, aby doszło do jakichkolwiek zmian w tej chwili

  • Autor: PAP/rs
  • 27 października 2017 21:27
Szef MSZ o swej ewentualnej dymisji: z moich rozmów nie wynika, aby doszło do jakichkolwiek zmian w tej chwili Stanowiska ministrów, wiceministrów, ambasadorów, dyrektorów departamentów w resortach, to nie są stanowiska pracy chronionej - mówi szef MSZ Witold Waszczykowski. (fot. Shutterstock.com)

Z moich rozmów nie wynika, aby doszło do jakichkolwiek zmian w tej chwili - w ten sposób szef MSZ Witold Waszczykowski odpowiedział w piątek wieczorem na pytanie, czy w ramach planowanej rekonstrukcji rządu starci swe stanowisko.

Premier Beata Szydło zapowiedziała we wtorek, że w najbliższym czasie będą zmiany w rządzie i decyzje w tej sprawie omawia z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Zaznaczyła, że w ciągu kilkunastu dni poinformuje o podjętych decyzjach.

O swą ewentualną dymisję Witold Waszczykowski został zapytany w programie "Gość Wiadomości" w TVP.

- Wszystko zależy od pani premier oczywiście. Stanowiska ministrów, wiceministrów, ambasadorów, dyrektorów departamentów w resortach (...) to nie są stanowiska pracy chronionej. Ja wykonałem pewne zadanie. Jeśli to zadanie zostanie ocenione, że zostało wykonane, to być może kto inny będzie realizował następne zadania - odpowiedział szef MSZ.

- Ale z moich rozmów nie wynika, aby doszło do jakichkolwiek zmian w tej chwili - zaznaczył Waszczykowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA