REKLAMA

Szef PSL: Chcemy rozpocząć normalną pracę 11 stycznia na sali plenarnej

  • Autor: PAP/JS
  • 09 stycznia 2017 18:22
Szef PSL: Chcemy rozpocząć normalną pracę 11 stycznia na sali plenarnej Władysław Kosiniak-Kamysz (fot. gdm.praca.gov.pl).

• Jest deklaracja wszystkich klubów, które wzięły udział w poniedziałkowym spotkaniu, że chcą rozpocząć normalną pracę 11 stycznia na sali plenarnej - powiedział szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
• Dodał, że kolejne spotkanie liderów partii jest zaplanowane na wtorek (10 stycznia) o godz.14.

Po rozmowie u marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, Kosiniak-Kamysz podkreślił, że "dobrze, iż do tego spotkania doszło". Dodał, że "szkoda, iż nie było przedstawicieli Platformy Obywatelskiej", bo wtedy - jak mówił - "ta dyskusja byłaby pełniejsza".

Prezes PSL powiedział, że "jest deklaracja wszystkich klubów biorących udział w tym spotkaniu, że chcemy rozpocząć normalną pracę 11 stycznia na sali plenarnej". "Nie przenosimy Sejmu. Nie można przenosić Sejmu. Trzeba pracować tam, gdzie jest do tego miejsce wyznaczone" - oświadczył.

Kosiniak-Kamysz poinformował, że na wtorek, na godz. 14. zaplanowano kolejne spotkanie. Wyraził nadzieję, że wezmą w nim udział przedstawiciele wszystkich partie parlamentarnych.

"Musi dojść do resetu. Niepotrzebna nam jest ani totalna władza, ani totalna opozycja. Potrzebny jest totalny reset w polskiej polityce, którzy przywróci normalny dialog i możliwość sporu politycznego" - podkreślił szef ludowców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA