REKLAMA

Szydło: Pamiętajmy o przeszłości, by budować na miłości i szacunku

  • Autor: PAP/JS
  • 22 listopada 2016 15:40
Szydło: Pamiętajmy o przeszłości, by budować na miłości i szacunku Premier wpisała się do księgi gości w Yad Vashem w Jerozolimie (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Pamiętajmy i wyciągnijmy lekcje z przeszłości, byśmy przyszłość mogli budować tylko i wyłącznie na miłości i szacunku - powiedziała premier Beata Szydło w Instytucie Yad Vashem w Jerozolimie.

"Każdy z nas powinien pamiętać o tym, co się stało, każdy z nas powinien strzec tego, co jest dzisiaj dla nas najcenniejsze: pokoju i szacunku dla drugiego człowieka" - oświadczyła premier po wpisaniu się do księgi gości w Instytucie.

Wcześniej premier m.in. zapaliła znicz pamięci i zwiedziła wystawę Instytutu Pamięci Męczenników i Bohaterów Holokaustu Yad Vashem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Cynik 2016-11-22 15:47:44
    Formacja która obraza wszystkich dookoła twierdząc że są głupi, niedoinformowani albo w najlepszym wypadku że działają z pobudek politycznych, chce coś budować na miłości i szacunku! Cynizm czy brak właściwej samooceny?REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA