REKLAMA

Szykują się zmiany kadrowe w rządzie? Bochenek wyjaśnia

  • Autor: PAP/AT
  • 24 stycznia 2017 08:15
Szykują się zmiany kadrowe w rządzie? Bochenek wyjaśnia Nie planujemy zmian kadrowych - powiedział rzecznik rządu (Rafał Bochenek, fot.facebook.com)

• Trwa przegląd ministerstw przez premier Beatę Szydło.
• W ramach przeglądu resortów nie planujemy jakichś zmian kadrowych - zapewnił rzecznik rządu Rafał Bochenek.
• W jego ocenie takie spotkania powinny wejść do tradycji polskich rządów.

"W ramach przeglądu nie planujemy jakichś zmian kadrowych" - zapewnił w Sygnałach Dnia Bochenek. We wtorek (24 stycznia) rano premier Beata Szydło spotka się z wicepremierem i ministrem kultury Piotrem Glińskim oraz szefem MSZ Witoldem Waszczykowskim.

Zdaniem Bochenka takie spotkania "powinny wejść do tradycji polskich rządów" po to, żeby "chociaż raz w roku ministrowie zorganizowali sobie takie zgrupowanie, mówiąc językiem sportowym, w trakcie którego wyznaczą sobie priorytety na najbliższe dwanaście miesięcy".

"Oczywiście program PiS jest programem, który jest rozpisany na cztery lata, natomiast chodzi o to, aby zadaniować ministrów na najbliższe dwanaście miesięcy - wyznaczyć sobie te zadania, te działania, które powinny być w tym najbliższym czasie podjęte i które zdaniem szefowej rządu pani premier Beaty Szydło są najistotniejsze" - dodał rzecznik rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA